شماره تماس
شماره تماس
شماره تماس
شماره تماس
شماره تماس
شماره تماس

بسته بندی جیحون بار

کارتن بسته بندی و حمل بار

کارتن 5 لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای 2 برابر کارتن موز برای بسته بندی لوازمی که از ارزش کالایی بالایی برخوردارند. با استفاده از این کارتن ها به راحتی در کنار مدیریت راحت جا به جایی از سلامت وسایل خود اطمینان حاصل فرمایید .

طول ۵۹ سانتیمتر
عرض ۳۸ سانتیمتر
ارتفاع ۴۰ سانتیمت

کارتن حمل مواد یخ زده و مواد غذایی

حمل و نقل مواد غذایی به ویژه آن دسته از موادی که فاسد شدنی هستند ، از حساسیت زیادی برخوردار است و کوچکترین بی دقتی در این زمینه می تواند سلامت افراد را با تهدید جدی مواجه سازد. باربری و اتوبار جیحون بار با استفاده از کارتن های استریل مخصوص حمل مواد یخ زده ، حفظ کیفیت مواد غذایی و جلوگیری از فاسد شدن و از بین رفتن بافت مطلوب این مواد، حمل و نقلی ایمن و سالم را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

طول ۵۹ سانتیمتر
عرض ۳۸ سانتیمتر
ارتفاع ۴۰ سانتیمتر

ساک حمل رختخواب

یکی از ملزومات حین جابجایی منزل که گنجایش دودست لحاف و تشک و متکا را دارد و از کثیف و پاره شدن لوازم خواب شما جلوگیری میکند.

عرض ۵۵ سانتیمتر
طول ۱۲۰ سانتیمتر
ارتفاع ۴۴ سانتیمتر

کارتن بسته بندی لباس - رگال دار

کارتن بسته بندی لباس - کارتن رگال دار کارتنی رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که 12 دست لباس مجلسی و کت و شلوار کارتن حمل لباس یا کارتن رگال دار که مخصوص حمل لباسهای مهمانی و مجلسی میباشد ک در حین جابجایی از به هم فشردگی و کثیفی و چروک شدن آنها جلوگیری به عمل می آورد و شما رو از هزینه خشکشویی معاف می کند.

عرض ۵۲ سانتیمتر
طول ۵۹ سانتیمتر
ارتفاع ۱۰۶ سانتیمتر

استرج

استرج برای پوشاندن لوازم منزل و جلوگیری از خراشیدگی های سطحی و گردو غبار

عرض ۳۵ سانتیمتر
طول ۵۰۰ متر

چسب بسته بندی

چسب ۵ سانتیمتری وسیله ای کار آمد در تمام جابجایی ها که به نوعی جزو ملزومات اولیه هر نقل و انتقالی می باشد. در تمام مراحل بسته بندی از بسته بندی تک به تک شکستنی ها تا سایل بزرگ مثل یخچال و ماشین لباس شویی بسیار پر کاربرد می بتشد و صرف نظر از آن امکان پذیر نیست.

کیف جا کفشی

کیف جا کفشی که گنجایش حمل تا ۶ جفت کفش رو داره از فشردگی و خراب و کثیف شدن کفش در حین جابجایی جلوگیری میکند.

عرض ۱۹ سانتیمتر
ارتفاع ۳۵ سانتیمتر
طول ۳۲ سانتیمتر

بابل گردویی یا ۳۷ متری

بابل گردویی یا ۳۷ متری که دارای حبابهایی به اندازه گردو میباشد و از آسیب دیدگی لوازم حساس شما حین جابجایی جلوگیری میکند.

ارتفاع ۱۳۰ سانتیمتر
طول ۳۷ متر
عرض نوار ۲۰ سانتیمتر طول نوار ۳۷ متر